16. októbra 2019

Wonder

Pohľady

Pôdorys

Cena

Uzavretá hrubá stavba Holodom Na kľúč
67 490,00 € s DPH 129 290,00 € s DPH na vyžiadanie

ČO OBSAHUJE CENA DOMU (pdf)

Popis

Obytné miestnosti: 7
Úžitková plocha: 195,15,55 m²
Zastavaná plocha: 135,35 m²
Wonder je dvojpodlažný rodinný dom prestrešený sedlovou strechou s vikierom a s garážou s plochou strechou tvoriacou terasu. Po vstupe do zádveria nasleduje chodba odkiaľ je prístupná spálňa, kúpeľňa, technická miestnosť, špajza a samostatná kuchyňa s obývacou izbou, z ktorej je východ na terasu.
Na 2. NP sa nachádza spálňa s balkónom a šatníkom, kúpeľňa, dve izby s prístupom na terasu a pracovňa.

KOMPLETNÁ PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA OBSAHUJE:

Architektonická časť, sprievodná a technická správa, výkresy v mierke 1:50 a to: pôdorysy všetkých podlaží, pôdorysy základov, výkres krovu a strechy, rezy, pohľady, výkaz stavebných otvorov, vizualizácia, statika, vykurovanie, zdravotechnika, elektroinštalácie, vzduchotechnika, tepelno-technický posudok, požiarna bezpečnosť.

ZMENY V PROJEKTE:

Radi Vám katalógový projekt prispôsobíme podľa Vašich želaní. Či už ide o väčšie alebo menšie úpravy projektu. Po prekonzultovaní sa dohodneme na najlepšom možnom riešení. Dom z katalógu sa môže teda stať minulosťou, a pomocou individuálneho prístupu a konzultáciou medzi investorom a stavebníkom príde k spoločnej dohode. Úpravy v projektových dokumentáciách riešime osobnými konzultáciami.