28. januára 2019

Tommy

Pohľady

Pôdorys

Cena

Uzavretá hrubá stavba Holodom Na kľúč
od 61 290,00 € s DPH od 110 790,00 € s DPH na vyžiadanie

ČO OBSAHUJE CENA DOMU (pdf)

Popis

Obytné miestnosti: 5
Úžitková plocha: 153,65 m²
Zastavaná plocha: 99,00 m²
Tommy je dvojpodlažný rodinný dom s priestranným pôdorysom zabezpečujúcim pohodlné využívanie pre všetkých členov domácnosti. Na 1.NP je zo vstupnej chodby prístupná kúpelňa s WC a pracovňa, nasledujú dvere do kuchyne s jedálňou, ktorá je spojená s obývacou izbou a poskytuje taktiež priamy prístup na terasu. Okrem toho sa tu nachádza špajza a technické zázemie domu. Na 2.NP sa nachádzajú dve izby, priestranná spálňa s balkónom, kúpeľňa a samostatné WC.

KOMPLETNÁ PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA OBSAHUJE

Architektonická časť, sprievodná a technická správa, výkresy v mierke 1:50 a to: pôdorysy všetkých podlaží, pôdorysy základov, výkres krovu a strechy, rezy, pohľady, výkaz stavebných otvorov, vizualizácia, statika, vykurovanie, zdravotechnika, elektroinštalácie, vzduchotechnika, tepelno-technický posudok, požiarna bezpečnosť.

ZMENY V PROJEKTE

Radi Vám katalógový projekt prispôsobíme podľa Vašich želaní. Či už ide o väčšie alebo menšie úpravy projektu. Po prekonzultovaní sa dohodneme na najlepšom možnom riešení. Dom z katalógu sa môže teda stať minulosťou, a pomocou individuálneho prístupu a konzultáciou medzi investorom a stavebníkom príde k spoločnej dohode. Úpravy v projektových dokumentáciách riešime osobnými konzultáciami.