16. októbra 2019

Paul

Pohľady

Pôdorys

Cena

Uzavretá hrubá stavba   Holodom   Na kľúč
53 890,00 € s DPH   108 890,00 € s DPH   na vyžiadanie

ČO OBSAHUJE CENA DOMU (pdf)

Popis

Obytné miestnosti: 4
Úžitková plocha: 194,20 m²
Zastavaná plocha: 143,30 m²
Paul je jednopodlažný rodinný dom zastrešený sedlovou strechou. Vstup do domu je situovaný na východnej strane, pri vstupe sa nachádza technická miestnosť, dom ďalej obsahuje priestrannú obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, pri ktorej je špajza, spálňu so šatníkom a kúpeľňou, dve samostatné izby a kúpeľňu. Na poschodí sa nachádzajú skladovacie priestory a poslucháreň na zriadenie domáceho kina.

KOMPLETNÁ PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA OBSAHUJE:

Architektonická časť, sprievodná a technická správa, výkresy v mierke 1:50 a to: pôdorysy všetkých podlaží, pôdorysy základov, výkres krovu a strechy, rezy, pohľady, výkaz stavebných otvorov, vizualizácia, statika, vykurovanie, zdravotechnika, elektroinštalácie, vzduchotechnika, tepelno-technický posudok, požiarna bezpečnosť.

ZMENY V PROJEKTE:

Radi Vám katalógový projekt prispôsobíme podľa Vašich želaní. Či už ide o väčšie alebo menšie úpravy projektu. Po prekonzultovaní sa dohodneme na najlepšom možnom riešení. Dom z katalógu sa môže teda stať minulosťou, a pomocou individuálneho prístupu a konzultáciou medzi investorom a stavebníkom príde k spoločnej dohode. Úpravy v projektových dokumentáciách riešime osobnými konzultáciami.