30. novembra 2016

Mini

Pohľady

Pôdorys

Cena

Uzavretá hrubá stavba Holodom Na kľúč
25 790,00 € s DPH 41 390,00 € s DPH na vyžiadanie

ČO OBSAHUJE CENA DOMU (pdf)

Popis

Obytné miestnosti: 2
Úžitková plocha: 59,60 m²
Zastavaná plocha: 68,60 m²
Mini je jednopodlažný rodinný dom prestrešený pultovou strechou. Po vstupe do domu sa ocitneme v chodbe, kde sú umiestnené odkladacie priestory. Nasleduje kúpeľňa, izba a obývacia izba spojená s kuchyňou, z ktorej je priamy prístup na terasu. Dom mini je špecifický svojimi rozmermi a poskytuje služby plnohodnotného domu pre menšiu rodinu na malej zastavenej ploche.

KOMPLETNÁ PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA OBSAHUJE:

Architektonická časť, sprievodná a technická správa, výkresy v mierke 1:50 a to: pôdorysy všetkých podlaží, pôdorysy základov, výkres krovu a strechy, rezy, pohľady, výkaz stavebných otvorov, vizualizácia, statika, vykurovanie, zdravotechnika, elektroinštalácie, vzduchotechnika, tepelno-technický posudok, požiarna bezpečnosť.

ZMENY V PROJEKTE:

Radi Vám katalógový projekt prispôsobíme podľa Vašich želaní. Či už ide o väčšie alebo menšie úpravy projektu. Po prekonzultovaní sa dohodneme na najlepšom možnom riešení. Dom z katalógu sa môže teda stať minulosťou, a pomocou individuálneho prístupu a konzultáciou medzi investorom a stavebníkom príde k spoločnej dohode. Úpravy v projektových dokumentáciách riešime osobnými konzultáciami.