16. októbra 2019

Lisa

Pohľady

Pôdorys

Cena

Uzavretá hrubá stavba   Holodom   Na kľúč
47 090,00 € s DPH   80 590,00 € s DPH   na vyžiadanie

ČO OBSAHUJE CENA DOMU (pdf)

Popis

Obytné miestnosti: 4
Úžitková plocha: 94,40 m²
Zastavaná plocha: 57,15 m²
Lisa je dvojpodlažný rodinný dom prestrešený sedlovou strechou. Vstup do domu je orientovaný na severnú stranu a je pre prestrešený predĺžením strechy. Zo zádveria je prístupná technická miestnosť, ďalej nasleduje chodba na ktorej je schodisko a vstup do kúpeľne. Na 1.NP sa ešte nachádza kuchyňa a obývacia izba. Na 2. NP sú dve samostatné izby, spálňa a kúpeľňa.

KOMPLETNÁ PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA OBSAHUJE:

Architektonická časť, sprievodná a technická správa, výkresy v mierke 1:50 a to: pôdorysy všetkých podlaží, pôdorysy základov, výkres krovu a strechy, rezy, pohľady, výkaz stavebných otvorov, vizualizácia, statika, vykurovanie, zdravotechnika, elektroinštalácie, vzduchotechnika, tepelno-technický posudok, požiarna bezpečnosť.

ZMENY V PROJEKTE:

Radi Vám katalógový projekt prispôsobíme podľa Vašich želaní. Či už ide o väčšie alebo menšie úpravy projektu. Po prekonzultovaní sa dohodneme na najlepšom možnom riešení. Dom z katalógu sa môže teda stať minulosťou, a pomocou individuálneho prístupu a konzultáciou medzi investorom a stavebníkom príde k spoločnej dohode. Úpravy v projektových dokumentáciách riešime osobnými konzultáciami.