28. januára 2019

Franco

Pohľady

Pôdorys

Cena

Uzavretá hrubá stavba Holodom Na kľúč
od 53 090,00 € s DPH od 89 490,00 € s DPH na vyžiadanie

ČO OBSAHUJE CENA DOMU (pdf)

Popis

Obytné miestnosti: 3
Úžitková plocha: 103,50 m²
Zastavaná plocha: 121,50 m²
Franco je jednopodlažný rodinný dom s pultovou strechou a garážou pre jedno auto. Poskytuje netradične no zároveň jednoducho vyriešenú dispozíciu s priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchyňou. Na obývaciu izbu nadväzuje spálňu a izba, kúpeľňa s WC a samostatné WC sú zase prístupné zo zádveria, technická miestnosť je prístupná z garáže.

KOMPLETNÁ PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA OBSAHUJE

Architektonická časť, sprievodná a technická správa, výkresy v mierke 1:50 a to: pôdorysy všetkých podlaží, pôdorysy základov, výkres krovu a strechy, rezy, pohľady, výkaz stavebných otvorov, vizualizácia, statika, vykurovanie, zdravotechnika, elektroinštalácie, vzduchotechnika, tepelno-technický posudok, požiarna bezpečnosť.

ZMENY V PROJEKTE

Radi Vám katalógový projekt prispôsobíme podľa Vašich želaní. Či už ide o väčšie alebo menšie úpravy projektu. Po prekonzultovaní sa dohodneme na najlepšom možnom riešení. Dom z katalógu sa môže teda stať minulosťou, a pomocou individuálneho prístupu a konzultáciou medzi investorom a stavebníkom príde k spoločnej dohode. Úpravy v projektových dokumentáciách riešime osobnými konzultáciami.